Eiro kalkulators
€:
Ls:
logo
E-mail: Пароль:
(+371) 654 31206 (DAUTKOM TV)
(+371) 2 59 000 59 (Bite)
(+371) 2 20 066 76 (LMT)
(+371) 2 99 000 10 (Tele2)

 
Ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) atbalstu SIA DAUTKOM  TV  no 2012. gada augusta līdz 2013. gada aprīlim realizē projektu „DAUTKOM  TV izzinošo raidījumu cikla sagatavošana un pārraidīšana par siltumnīcgāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām”.
 
Projekta galvenais uzdevums ir pievērst sabiedrības uzmanību un sniegt piemērus, kas apliecina siltumnīcgāzu emisiju samazināšanas nozīmi un parāda iespējas, ko var darīt katrs sabiedrības loceklis šī mērķa sasniegšanai. 
 
Projekta ietvaros paredzēts veidot izzinošu piecu raidījumu ciklu latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā  par sabiedrībā aktuālām tēmām un nodrošināt to pārraidi DAUTKOM TV un kompānijai piederošos interneta resursos.
Atbilstoši projekta iecerei tiks veidoti raidījumi, kas stāstīs par deviņstāvu daudzdzīvokļu ēkas Daugavpilī siltināšanas projekta realizācijas  pieredzi;  par apkures izvēles alternatīvām lauku ciematā; par situāciju ar kvēlspuldzītēm; par augu sugu mainību un alternatīvās enerģijas izmantošanas vēsturi.
 
Sagatavotie raidījumi tiks pārraidīti DAUTKOM  TV kanālā 2013. gada martā un aprīlī.

Skatīties projekta ietvāros rādītas filmas.
 
Papildus informācija par KPFI pieejama atbildīgās iestādes tīmekļa vietnē www.varam.gov.lv un Latvijas investīciju fonda tīmekļa vietnē www.lvif.gov.lv
О компании
Новости компании

Для удобства вы можете воспользоваться быстрым меню.